Каталог
Главная
О нас

Про нас

Ми працюємо на ринку України вже понад 15 років!

За цей час компанія Глобал Скан Систем встигла налагодити роздрібний продаж, побудувати велику дилерську мережу. Вона займає одну з провідних позицій на ринку.

Ми намагалися об'єднати найсильніших гравців ринку навколо наших основних цінностей – це наші бренди та наші кадри, завдяки цьому вже на сьогоднішній день ми можемо пишатися нашими досягненнями та результатами. Яскравий показник нашого успіху – стабільний розвиток у сучасних реаліях, тоді як багато компаній зупинились в розвитку та припиняють свою діяльність у зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні.
Світ постійно змінюється. Іншими стають очікування споживачів, змінюються тенденції на ринку. Ми намагаємося бути на крок попереду всіх, щоб наш покупець завжди своєчасно отримував якісні, інноваційні та трендові продукти.

Ми займаємося продажем та обслуговуванням електронного торгового обладнання (чекові принтери, фіскальні реєстратори, електронні ваги, сканери штрих кодів та принтери етикеток, термінали збору даних, зчитувачі та енкодери магнітної смуги, RFID обладнання – від провідних виробників – GODEX, GPRINTER, CITIZEN, ZEBRA, CIPHERLAB, NETUM, TSC, DENSO, SYNCO, UNIFORM, ZEBRA, TIBBO, CAS, МАСА-К, ШТРИХ-М і багато інших).
Також ми завжди готові вас забезпечити як високоякісними витратними матеріалами (самоклейна етикетка в рулонах і листах А4, фарбувальні стрічки - ріббони, касова термострічка, бренд-скотч), так і ПЗ для комплексної автоматизації торговельного та складського обліку на основі штрих кодів, а також забезпечуємо сервісну підтримку та гарантійне обслуговування того обладнання, яке Вам пропонуємо.
Избранное (1)